Layouts

Lay 0.6

18. srpna 2010 v 20:11
by gagasource.blog.cz

Zase jsem si pohrála s grafikou. Moc se omlouvám AnČuli, ale bohužel mi teď fanstránkový laye nejdou a nemám nápad a taky mi nějak blbne PS, tak se snažím o co nejjednoduší grafiku, aby se to tolik nesekalo. Nevím co k tomuhle napsat. Chtěla jsem udělat něco jinak, jen tak to splácat přes sebe a myslím, že se mi i docela povedl.

Lay 0.5

9. srpna 2010 v 15:56
by gagasource.blog.cz

Po dlouhé době jsem udělala nějaký lay. Je s Cheryl Cole, protože teď žádný jiný celebrity moc nemusim (samozřejmě že Gaga je vyjímkou). Docela jsem se na něm vyblbla a i se mi líbí. Jsou k němu na stažení i popisky a nějaký ikonky. Chtěla jsem udělat ještě oddělovač, ale nakonec jsem se na to vyprdla.

DOWNLOAD

Lay 0.4

30. července 2010 v 11:55
by gagasource.blog.cz

Poslední týden mám fakt nějakou tvořivou náladu. Tento lay je jednodichý a taky je to na něm vidět. Ale nemyslím si že je nejhorší. Udělala jsem ho s Katy Perry a dal mi asi deset minut. No jo, když je člověk línej....

For cherylcole-cz #2

29. července 2010 v 10:49
by gagasource.blog.cz

Pracovala jsem na něm poslední dva dny. Dal mi docela zabrat, než jsem ho nastavila a udělala popisky, který by se k němu alespoň trochu hodily. Jsem na něj docela pyšná. Vím že je to narychlo, ale tamten design byl takový zvláštní. Chtěla jsem ti udělat takovej letní, kterej bude pro fan stránku. Nevím jestli se ti bude líbit, ale kdyžtak víš kam máš psát.

For cherylcole-cz

27. července 2010 v 21:02
by gagasource.blog.cz

Design je vyrobený pro cherylcole-cz.blog.cz Pokud o něj máš zájem tak napiš na mail :
nikolkav@volny.cz své heslo a co chceš za popisky.

Lay 0.1

26. července 2010 v 20:47
by gagasource.blog.cz

Nikdy jsem sem nic podobnýho nedávala a ani nepočítám s tím, že by si ho někdo stáhnul, ale prostě přepadla mě tvořící nálada a na blog, na kterej jsem ty laye dávala změnil heslo a já ho bohužel nevím. No jo, život je blbej ...  Trochu se mi nepovedly popisky, nevím čím to je. V PS jsou v poho a nakonec maj šíleně mázlý pozadí. Štve mě to!! Je to lay na fanstránku s Keshou.

DOWNLOADxPOPISKY

 
 

Reklama